Podsumowanie 2017 roku

        

Rok 2017 był kolejnym, trudnym rokiem dla Rafała i jego rodziny. Od wypadku minęło 2,5 roku, a codzienna rehabilitacja jest nadal niezbędna. Niestety Rafał nie odzyskał sprawności w rękach i w nogach. Wciąż potrzebuje pomocy osób trzecich do wykonywania podstawowych czynności. Sam nie jest w stanie usiąść na wózek, ubrać się, umyć, wyjść z domu. Spastyczność mięśni i ciągłe bóle neuropatyczne utrudniają mu codzienne funkcjonowanie.  Pomimo tych niepowodzeń i trudności Rafał nie poddaje się i dalej walczy. Udało mu się na tyle wyćwiczyć, że wózek ortopedyczny zamienił na aktywny, co umożliwia mu samodzielne przemieszczanie się po domu. Chociaż dłonie nie są sprawne i nie ma chwytu – potrafi obsłużyć komputer i telefon.

Dzięki funduszom zebranym w ciągu ostatniego roku na subkonto fundacji Avalon, na rzecz Rafała, zakupiliśmy specjalny podnośnik do samochodu, który ułatwia nam zawozić Rafała na rehabilitacje i wizyty lekarskie. Zakup leków i sprzętów ułatwiających mu codzienne ćwiczenia w domu to też Wasza zasługa. We wrześniu Rafał poddał się przeszczepowi komórek macierzystych, które dają nam nową nadzieję, ale dalsza rehabilitacja jest nadal niezbędna i konieczna. Dlatego prosimy o pomoc i przekazanie 1%  na rzecz Rafała także i w tym roku.

      

Bezinteresowna pomoc ludzi dobrej woli jest dla nas olbrzymim wsparciem. To dzięki Wam nie poddajemy się, działamy i szukamy nowych form terapeutycznych, aby Rafał odzyskał radość i nadzieję na lepszą przyszłość. Mamy świadomość tego jak wiele jest osób proszących o to samo co  my, dlatego tym bardziej jesteśmy wdzięczni, że to właśnie dla Rafała przekazujecie 1% swojego podatku.

Jesteśmy więcej niż pewni, ze sami nie dalibyśmy rady dlatego przyjmijcie to podziękowanie jako osobiste i szczególne dla każdego z Was.❤️

 


POMÓŻ MU W WALCE O POWRÓT DO PEŁNEJ SPRAWNOŚCI

Przekazując 1% podatku FUNDACJI AVALON 

KRS: 0000270809 z dopiskiem Kunicki, 4721 

pomagają mu Państwo mierzyć się z rzeczywistością.